niedziela, 11 maja 2014

Być kimś być sobą

Cześć :)
Przepraszam za nie obecność. Niestety nie miałam czasu.  Przez te parę dni się coś zmieniło. Miałam nie fortunny wypadek. No i pech chciał ze mam palca  skręconego od nogi :( Ale notka dziś nie o tym. Dzisiejszy post jest pod tytułem ,,Być kim, być sobą". Jest dużo osób które upodabniają się do innych osób. Lecz mało jest osób które są w całości sobą. Jesteś sobą jesteś wykluczony bo nie upodobniasz się do innych. W tych czasach są kopie z wyjątkami. Rozśmiesza mnie coś takiego jak takie osoby które obgadują drugą osobę a na następny dzień robią to samo. Wiele osób myśli że jak będzie podobnym do innej osoby to coś zmieni.Jeśli jesteś sobą nie przejmujesz się że nie jesteś doskonały. Nie bójcie się być sobą to najlepsza cecha w człowieku.  I to tyle na ten temat w moim wykonaniu. Mam nadzieje że spodobał wam się dzisiejszy post.

            

5 komentarzy:

 1. Ciekawy post
  http://bymikabloog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mądry post, masz rację, nikt nie powinien upodobniać się do nikogo, tylko cieszyć się ze swojej oryginalnosci:)

  Obserwuję <3
  http://ourloveourpassion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciężko się nie zgodzić. W dzisiejszych czasach, niestety, wiele osób próbuje pokazać innym, jaki jest "naprawdę" podzas, gdy to tylko poza. Obserwuję, zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny blog :)
  http://kindzior-kindziorek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. no i w 100% sie zgadzam:)

  Pozdrawiam
  www.karinnnka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń